О назначении Омарова М. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 19
Назначить Омарова Марата Талгатовича Председателем Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.Т. Омаровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 19 Жарлығы.
Марат Талғатұлы Омаров Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев