О назначении Исабаева Б. О.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 20
Назначить Исабаева Бейбита Оксикбаевича акимом области Жетісу.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Б.Ө. Исабаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 20 Жарлығы.
Бейбіт Өксікбайұлы Исабаев Жетісу облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев