О назначении Сапарова А. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 25
Назначить Сапарова Айдарбека Сейпелловича акимом Северо-Казахстанской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.С. Сапаровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 25 Жарлығы.
Айдарбек Сейпілұлы Сапаров Солтүстік Қазақстан облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев