О назначении Сатыбалды Д. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 29
Назначить Сатыбалды Дархана Амангелдыулы акимом Туркестанской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Д.А. Сатыбалдыны тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 29 Жарлығы.
Дархан Амангелдіұлы Сатыбалды Түркістан облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев