О назначении Әбдіғалиұлы Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2022 года № 34
Назначить Әбдіғалиұлы Берік акимом области Ұлытау.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Б. Әбдіғалиұлын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 34 Жарлығы.
Берік Әбдіғалиұлы Ұлытау облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев