О назначении Байханова А. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2022 года № 41
Назначить Байханова Асаина Куандыковича акимом Павлодарской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

А.Қ. Байхановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 41 Жарлығы.
Асайын Қуандықұлы Байханов Павлодар облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев