О назначении Ахметова Д. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2022 года № 42
Назначить Ахметова Даниала Кенжетаевича акимом Восточно-Казахстанской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Д.К. Ахметовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 42 Жарлығы.
Даниал Кенжетайұлы Ахметов Шығыс Қазақстан облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев