О назначении Булекпаева Е. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 45
Назначить Булекпаева Ермаганбета Кабдуловича акимом Карагандинской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Е.Қ. Бөлекпаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 45 Жарлығы.
Ермағанбет Қабдулаұлы Бөлекпаев Қарағанды облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев