О назначении Касымбека Ж. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 46
Назначить Касымбека Жениса Махмудулы акимом города Астаны.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Ж.М. Қасымбекті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 46 Жарлығы.
Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек Астана қаласының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев