О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 января 2022 года № 735 "О введении чрезвычайного положения в Жамбылской области"
Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2022 года № 752
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 января 2022 года № 735 "О введении чрезвычайного положения в Жамбылской области" следующее изменение:
в части второй пункта 3 слова "начальника Департамента полиции Жамбылской области Сулейменова Жаната Куанышевича" заменить словами "исполняющего обязанности начальника Департамента полиции Жамбылской области Ратаева Бахыта Тлеулесовича".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

“Жамбыл облысында төтенше жағдайды енгізу туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 735 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 8 қаңтардағы № 752 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. “Жамбыл облысында төтенше жағдайды енгізу туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 735 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың екінші бөлігінде “Жамбыл облысы Полиция денартаментінің бастығы Жанат Қуанышұлы Сүлейменов” деген сөздер “Жамбыл облысы Полиция денартаменті бастығының міндеттерін атқарушы Бақыт Тілеулесұлы Ратаев” деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ