О назначении Смаилова А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2022 года № 754
Назначить Смаилова Алихана Асхановича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Ә.А. Смайыловты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 754 Жарлығы.
Әлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев