О назначении Казыхана Е. Х.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2022 года № 757
Назначить Казыхана Ержана Хозеулы заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан – Специальным представителем Президента Республики Казахстан по международному сотрудничеству.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.Х. Қазыханды тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 757 Жарлығы.
Ержан Хозеұлы Қазыхан Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары – Қазақстан Республикасы Президентінің халықаралық ынтымақтастық жөніндегі арнаулы өкілі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев