О награждении орденом "Айбын" ІІ степени Хаирова С. Г.
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2022 года № 775
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За отвагу и самоотверженность, проявленные при исполнении воинского долга, а также за подвиг, совершенный при защите интересов государства, наградить орденом "Айбын" ІІ степени Хаирова Сандибека Галимуллиновича – заместителя командира войсковой части 32363 (по боевой подготовке) Министерства обороны Республики Казахстан (посмертно).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

С.Ғ. Қайыровты ІІ дәрежелі "Айбын" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 775 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Әскери борышын атқару үстінде көрсеткен батылдығы мен жанқиярлығы, сондай-ақ мемлекет мүддесін қорғау кезінде жасаған ерлігі үшін Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі 32363 әскери бөлімі командирінің орынбасары (жауынгерлік даярлық жөніндегі) Сәндібек Ғалимоллаұлы Қайыров ІІ дәрежелі "Айбын" орденімен наградталсын (марқұм).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев