Об объявлении Года детей
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2022 года № 780
В целях обеспечения охраны прав и защиты интересов детей ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Объявить 2022 год Годом детей.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по проведению Года детей.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Балалар жылын жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 780 Жарлығы
Балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2022 жыл Балалар жылы деп жариялансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Балалар жылын өткізу бойынша қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ