О назначении Абдирова Н. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2022 года № 784
Назначить Абдирова Нурлана Мажитовича Председателем Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Н.М. Әбдіровті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 784 Жарлығы
Нұрлан Мәжитұлы Әбдіров Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев