О Досаеве Е. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 31 января 2022 года № 796
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича акимом города Алматы, освободив от должности Председателя Национального Банка Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.А. Досаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 31 қаңтардағы № 796 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Алматы қаласының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев