Об образовании суда города Косшы Акмолинской области и назначении судей
Указ Президента Республики Казахстан от 8 февраля 2022 года № 805
В соответствии с пунктом 2 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6, пунктами 2, 8 статьи 31 Конституционного закона Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Образовать суд города Косшы Акмолинской области.
2. Назначить на должность судьи:
суда города Косшы Акмолинской области
Мерзадинову Динару Сталбековну
с освобождением от должности судьи Целиноградского районного суда этой же области;
Халмурзаева Мурата Мауленовича
с освобождением от должности судьи Буландынского районного суда этой же области.
3. Верховному Суду Республики Казахстан, Высшему Судебному Совету Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Ақмола облысының Қосшы қалалық сотын құру және судьяларды тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № 805 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 6-бабының 1-тармағына, 31-бабының 2, 8-тармақтарына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Ақмола облысының Қосшы қалалық соты құрылсын.
2. Судья қызметіне:
Ақмола облысының
Қосшы қалалық сотына
Мерзадинова Динара Сталбекқызы
осы облыстың Целиноград аудандық сотының
судьясы қызметінен босатыла отырып;
Халмырзаев Мұрат Мәуленұлы
осы облыстың Бұланды аудандық
сотының судьясы қызметінен босатыла
отырып тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты, Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президент
Қ.Тоқаев