О назначении Нуржигитова Н. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2022 года № 858
Назначить Нуржигитова Нуржана Молдияровича акимом Жамбылской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Н.М. Нұржігітовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 858 Жарлығы
Нұржан Молдиярұлы Нұржігітов Жамбыл облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев