О назначении Налибаева Н. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2022 года № 860
Назначить Налибаева Нурлыбека Машбековича акимом Кызылординской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Н.М. Нәлібаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 860 Жарлығы
Нұрлыбек Машбекұлы Нәлібаев Қызылорда облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев