О назначении Баспаева Е. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2022 года № 870
Назначить Баспаева Ернара Женисовича помощником Президента Республики Казахстан – заведующим Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.Ж. Баспаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 870 Жарлығы.
Ернар Жеңісұлы Баспаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев