О награждении орденом "Барыс" ІІ степени Ли О. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 884
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За большой вклад в развитие театрального искусства наградить орденом "Барыс" ІІ степени Ли Олега Сафроновича – актера РГКП "Государственный республиканский корейский театр музыкальной комедии".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

О.С. Лиді ІІ дәрежелі "Барыс" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 884 Жарлығы.
Қаулы етемiн:
1. Театр өнерін дамытуға қосқан елеулі үлесі үшін "Мемлекеттік республикалық корей музыкалық комедия театры" РМҚК актері Олег Сафронович Ли ІІ дәрежелі "Барыс" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қ.Тоқаев