О назначении Әбдіғалиұлы Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2022 года № 914
Назначить Әбдіғалиұлы Берік акимом области Ұлытау.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Б. Әбдіғалиұлын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 маусымдағы № 914 Жарлығы.
Берік Әбдіғалиұлы Ұлытау облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев