Об Исабаеве Б. О.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2022 года № 921
Назначить Исабаева Бейбита Оксикбаевича акимом области Жетісу, прекратив его полномочия депутата Сената Парламента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Б.Ө. Исабаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 маусымдағы № 921 Жарлығы.
Бейбіт Өксікбайұлы Исабаев Жетісу облысының әкімі лауазымына тағайындалсын, оның Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттық өкілеттігі тоқтатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев