Ш. Қалдаяқовқа жоғары дәрежелі ерекшелік белгісі – "Қазақстанның Еңбек Ері" атағын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 931 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақ халқының музыка өнерін дамытудағы айрықша еңбегі үшін композитор Шәмші Қалдаяқовқа жоғары дәрежелі ерекшелік белгісі – "Қазақстанның Еңбек Ері" атағы беріліп, айрықша ерекшелік белгісі – Алтын жұлдыз бен "Отан" ордені тапсырылсын (марқұм).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О присвоении Калдаякову Ш. высшей степени отличия – звания "Қазақстанның Еңбек Ері"
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2022 года № 931
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За выдающиеся заслуги в развитии музыкального искусства казахского народа присвоить высшую степень отличия – звание "Қазақстанның Еңбек Ері" с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена "Отан" Калдаякову Шамши – композитору (посмертно).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ