Об Омарове М. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 16 августа 2022 года № 982
Назначить Омарова Марата Талгатовича Председателем Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.Т. Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 16 тамыздағы № 982 Жарлығы
Марат Талғатұлы Омаров Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев