О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии
Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2022 года № 987
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Освободить Султанова Бахыта Турлыхановича от полномочий представителя Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Назначить исполняющего обязанности Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 18 тамыздағы № 987 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің міндеттерін атқарушы Серік Мақашұлы Жұманғарин Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев