И.Г. Алиевті "Алтын Қыран" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 23 тамыздағы № 989 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің міндеттерін атқарушы Серік Мақашұлы Жұманғарин Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении орденом "Алтын Қыран" Алиева И. Г.
Указ Президента Республики Казахстан от 23 августа 2022 года № 989
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За особый вклад в укрепление и развитие двусторонних политических, экономических и культурных отношений между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой наградить орденом "Алтын Қыран" Алиева Ильхама Гейдар оглы – Президента Азербайджанской Республики.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев