Си Цзиньпинді "Алтын Қыран" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 1010 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы екіжақты саяси және экономикалық қатынастарды нығайтуға және дамытуға қосқан айрықша үлесі үшін Қытай Халық Республикасының Төрағасы Си Цзиньпин "Алтын Қыран" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении орденом "Алтын Қыран" Си Цзиньпина
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 1010
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За особый вклад в укрепление и развитие двусторонних политических и экономических отношений между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой наградить орденом "Алтын Қыран" Си Цзиньпина – Председателя Китайской Народной Республики.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев