О подписании соглашений и договоров по поставке вакцины против коронавирусной инфекции с компанией "Pfizer" (Пфайзер), а также дополнений и изменений к ним
Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2022 года № 1080
В целях обеспечения вакцинами населения Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Уполномочить Министерство здравоохранения Республики Казахстан в лице Министра здравоохранения Республики Казахстан подписывать от имени Республики Казахстан соглашения и договоры по поставке вакцины против коронавирусной инфекции с компанией "Pfizer" (Пфайзер), а также дополнения и изменения к ним.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Рfіzеr" (Пфайзер) компаниясымен коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізу жөніндегі келісімдер мен шарттарға, сондай-ақ оларға толықтырулар мен өзгерістерге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 1080 Жарлығы
Қазақстан Республикасының халқын вакциналармен қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің атынан Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министріне "Рfіzеr" (Пфайзер) компаниясымен коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізу жөніндегі келісімдер мен шарттарға, сондай-ақ оларға толықтырулар мен өзгерістерге Қазақстан Республикасының атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев