О назначении Сулейменовой З. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 84
Назначить Сулейменову Зульфию Булатовну Министром экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

З.Б. Сүлейменованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 84 Жарлығы.
Зүлфия Болатқызы Сүлейменова Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев