О назначении Карабаева М. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 88
Назначить Карабаева Марата Каримжановича Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.К. Қарабаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 88 Жарлығы.
Марат Кәрімжанұлы Қарабаев Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев