О Желдибае Р. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 января 2023 года № 92
Назначить Желдибая Руслана Султанулы заместителем Руководителя Администрации Президента – Пресс-секретарем Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Р.С. Желдібай туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 92 Жарлығы.
Руслан Сұлтанұлы Желдібай Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының орынбасары – Президенттің Баспасөз хатшысы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев