О назначении Бектурова Р. Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2023 года № 94
Назначить Бектурова Рената Нурмолдаевича Управляющим Международным финансовым центром "Астана".
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Р.Н. Бектұровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 94 Жарлығы.
Ренат Нұрмолдаұлы Бектұров "Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев