О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 марта 2023 года № 138
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За отвагу и самоотверженность, проявленные при исполнении служебного долга, наградить:
орденом "Айбын" ІI степени
Арипжанова Армана Талгатовича – оперуполномоченного Управления полиции района "Туран" Департамента полиции города Шымкента Министерства внутренних дел
Конусова Бекена Кенесовича – оперуполномоченного Отдела полиции Сарысуского района Департамента полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 7 наурызрдағы № 138 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қызметтік борышын атқаруда көрсеткен батылдығы мен жанқиярлығы үшін наградталсын:
ІI дəрежелі "Айбын" орденімен
Əріпжанов Арман Талғатұлы – Ішкі істер министрлігінің Шымкент қаласы полиция департаменті "Тұран" ауданының полиция басқармасының жедел уəкілі
Қоңысов Бекен Кеңесұлы – Ішкі істер министрлігінің Жамбыл облысы полиция департаменті Сарысу ауданы полиция бөлімінің жедел уəкілі.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ