О Нуртлеу М. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 162
Назначить Нуртлеу Мурата Абугалиевича Заместителем Премьер-Министра – Министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от должности Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.Ә. Нұртілеу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 162 Жарлығы.
Мұрат Əбуғалиұлы Нұртілеу Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Басшысы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ