О назначении Кульгинова А. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 170
Назначить Кульгинова Алтая Сейдировича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.С. Көлгіновті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 170 Жарлығы.
Алтай Сейдірұлы Көлгінов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ