О назначении Жамаубаева Е. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 171
Назначить Жамаубаева Ерулана Кенжебековича Заместителем Премьер-Министра – Министром финансов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.К. Жамаубаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 171 Жарлығы.
Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ