О назначении Оралова А. Р.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 173
Назначить Оралова Асхата Раздыковича Министром культуры и спорта Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.Р. Ораловты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 173 Жарлығы.
Асхат Раздықұлы Оралов Қазақстан Республикасының Мəдениет жəне спорт министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ