О назначении Мусина Б. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 178
Назначить Мусина Багдата Батырбековича Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Б.Б. Мусинді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 178 Жарлығы.
Бағдат Батырбекұлы Мусин Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ