О назначении Саткалиева А. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 181
Назначить Саткалиева Алмасадама Майдановича Министром энергетики Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.М. Сәтқалиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 181 Жарлығы.
Алмасадам Майданұлы Сəтқалиев Қазақстан Республикасының Энергетика министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ