О назначении Карашукеева Е. Ш.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 184
Назначить Карашукеева Ербола Шыракпаевича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.Ш. Қарашөкеевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 184 Жарлығы.
Ербол Шырақпайұлы Қарашөкеев Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ