О Жумагали А. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2023 года № 186
Назначить Жумагали Асхата Жумагалиулы Председателем Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы), освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.Ж. Жұмағали туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 186 Жарлығы.
Асхат Жұмағалиұлы Жұмағали Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ