О награждении орденом "Алтын Қыран" Рахмона Э.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 мая 2023 года № 205
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За особый вклад в укрепление дружбы и сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Таджикистан наградить орденом "Алтын Қыран" Рахмона Эмомали – Президента Республики Таджикистан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев

Э. Рахмонды "Алтын Қыран" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 мамырдағы № 205 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мен Тəжікстан Республикасы арасындағы достық пен ынтымақтастықты нығайтуға қосқан айрықша үлесі үшін Тəжікстан Республикасының Президенті Эмомали Рахмон "Алтын Қыран" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ