О награждении орденом "Айбын" ІІІ степени Курманбекова А. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 15 мая 2023 года № 217
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За отвагу и самоотверженность, проявленные при исполнении служебного долга, наградить орденом "Айбын" ІІІ степени Курманбекова Арслана Жолдасбекұлы – старшего пожарного-спасателя пожарной части № 7 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям (посмертно).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.Ж. Құрманбековті ІІІ дәрежелі "Айбын" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 15 мамырдағы № 217 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қызметтік борышын атқаруда көрсеткен батылдығы мен жанқиярлығы үшін Төтенше жағдайлар министрлігінің Алматы қаласы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 7 өрт сөндіру бөлімінің аға өрт сөндіруші-құтқарушысы Арслан Жолдасбекұлы Құрманбеков ІІІ дәрежелі "Айбын" орденімен наградталсын (марқұм).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев