О награждении орденом "Достық" І степени Халимы Якоб
Указ Президента Республики Казахстан от 19 мая 2023 года № 223
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За большой вклад в укрепление и развитие двусторонних отношений между Республикой Казахстан и Республикой Сингапур наградить орденом "Достық" І степени Халиму Якоб – Президента Республики Сингапур.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Халима Якобты І дәрежелі "Достық" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 19 мамырдағы № 223 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы жəне Сингапур Республикасы арасындағы екіжақты қарым-қатынастарды нығайтуға жəне дамытуға қосқан елеулі үлесі үшін Сингапур Республикасының Президенті Халима Якоб І дəрежелі "Достық" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ