О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2023 года № 220 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Социалистической Республикой Вьетнам о передаче осужденных лиц"
Указ Президента Республики Казахстан от 10 июня 2023 года № 253.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2023 года № 220 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Социалистической Республикой Вьетнам о передаче осужденных лиц" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Заместителю Премьер-Министра - Министру иностранных дел Республики Казахстан Нуртлеу Мурату Абугалиевичу подписать от имени Республики Казахстан Договор между Республикой Казахстан и Социалистической Республикой Вьетнам о передаче осужденных лиц, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасы мен Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 16 мамырдағы № 220 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 10 маусымдағы № 253 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі актiлерiнiң
жинағында жариялануға тиiс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы мен Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 16 мамырдағы № 220 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі Мурат Әбуғалиұлы Нұртілеу Қазақстан Республикасы мен Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа Қазақстан Республикасының атынан қол қойсын, оған қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат берілсін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев