А.И. Руденконы ІІ дәрежелі "Айбын" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 293 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Адам өмірін сақтап қалуға байланысты қиын-қыстау жағдайда көрсеткен ержүректігі мен жанқиярлығы үшін Астана қаласы əкімдігінің "№ 32 мектеп-гимназия" МКК алғашқы əскери дайындық пəнінің мұғалімі Александр Иванович Руденко ІІ дəрежелі "Айбын" орденімен наградталсын (марқұм).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О награждении орденом "Айбын" ІІ степени Руденко А. И.
Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 293
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За храбрость и самоотверженность, проявленные в экстремальной ситуации, связанной со спасением человеческой жизни, наградить орденом "Айбын" ІІ степени Руденко Александра Ивановича – учителя начальной военной подготовки КГУ "Школа-гимназия № 32" акимата города Астаны (посмертно).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев