О назначении на должности
Указ Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 317
Назначить:
Желдибая Руслана Султанулы – помощником Президента Республики Казахстан по вопросам внутренней политики и коммуникациям;
Казыхана Ержана Хозеулы – помощником Президента Республики Казахстан по международным вопросам;
Жиенбаева Ержана Нурлановича – помощником Президента Республики Казахстан по правовым вопросам.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Лауазымдарға тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 317 Жарлығы.
Тағайындалсын:
Руслан Сұлтанұлы Желдібай – Қазақстан Республикасы Президентінің ішкі саясат мәселелер және коммуникациялар жөніндегі көмекшісі;
Ержан Хозеұлы Қазыхан – Қазақстан Республикасы Президентінің халықаралық мәселелер жөніндегі көмекшісі;
Ержан Нұрланұлы Жиенбаев – Қазақстан Республикасы Президентінің құқықтық мәселелер жөніндегі көмекшісі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев