О назначении Саденова Е. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 325
Назначить Саденова Ержана Сапарбековича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.С. Сәденовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 325 Жарлығы.
Ержан Сапарбекұлы Сəденов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ