О Дуйсеновой Т. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 326
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Т.Б. Дүйсенова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 326 Жарлығы.
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ